Зовсім небагато часу залишилося до «старту» веселих новорічних свят. Всі дітки будуть з нетерпінням чекати, що ж покладе їм під подушку Святий Миколай, а під ялинку - добрий Дідусь Мороз. І нічого, що найчастіше в ролі казкових чарівників виступають батьки або дідусь з бабусею! Головне - діти вірять в диво, а воно часом так необхідно не тільки маленьким, але і дорослим.

Отже - швидше за все, ваш марафон з пошуку і цікавого оформлення подарунків уже стартував. Але як зробити його незвичайним, щоб свята запам'яталися надовго і подарували масу незабутніх вражень?

Дуже просто! Давайте разом з малюком напишемо листи Святому Миколаю або Діду Морозу - причому, самому справжньому, від якого ми потім отримаємо відповідь. Як це зробити? Зараз розповімо.

У Карпатах в селі Пістинь є резиденція Святого Миколая, яка діє цілий рік. І цілий рік діти пишуть листи Миколаю. Або ж просто залишають коментарі на сайті у Святого, на які, між іншим, він неодмінно відповідає. На території резиденції проходять ігри та майстер-класи для дітей і навіть можна покататися на возі з кіньми.

А ось адреси, за якими можна відправити листа Святому Миколаю в Карпати:

1) 78600, м Косів, вул. Дружби, 84, Івано-Франківська область.

2) 78633, с. Пістинь, Косівський район Івано-Франківська область, Святому Миколаю

«Головна Резиденція Святого Миколая» діє і в Києві з 2009 року в козацькому селищі «Мамаєва слобода». Пошта Святого Миколая, куди можна писати листи з побажаннями, працює з листопада, і Миколай з нетерпінням чекає листа від дітвори. Адреса Святого Миколая в «Мамаєвій слободі»:

03061, м. Київ, вул. Михайла Донця, 2, «Мамаєва Слобода», «Головна Резиденція Святого Миколая».

Резиденція українського Діда Мороза знаходиться за адресою:

08292, Київська обл., м. Буча, вул. Інститутська 22, Дідові Морозу.

Головний Санта Клаус з Фінляндії теж буде радий отримати ваш лист. Живе Санта за полярним колом, а написати йому листа можна за адресою:

Santa Claus Main Post office Santa's Workshop Village Arctic circle 96930, Rovaniemi Finland.

До речі, Санта знає всі мови, тому можете сміливо писати українською або російською - і ви отримаєте відповідь тією ж мовою!

У кожній країні є свій Санта Клаус і, якщо є бажання, можна написати відразу кілька листів. Адже так цікаво потім дітям розглядати «закордонні» яскраві конверти з красивими марками і побажаннями від самого Санти. Крім Фінляндії, можна написати в такі країни:

Німеччина:

1) Weihnachtsfiliale, der Deutschen Post, 31137 Himmelsthur, Deutschland;

2) An den Weihnachtsmann, Weihnachtspostfiliale, 16798 Himmelpfort, Deutschland;

3) An den Nikolaus, Nikolausdorf, 49681 Garrel, Deutschland.

Канада:

Santa Claus, North Pole Hoh Oho, Canada.

США:

Santa Claus, Indiana 47579, USA.

Австралія:

Santa Claus, Christmastown, North Pole, 9999 Australia.

Франція

Père Noël, Rue des nuages, Pole Nord, 33504 Libourne, France.

Норвегія:

Julenissen, 1440 Drobak, Norway

Австрія:

Santa Claus, Osterreich (Austria), 4411 Christkidl.

Вірте в чудеса, і ваші мрії неодмінно здійсняться!