Способи оплати

  • Безготівковий розрахунок на картку ПриватБанку. При оплаті стягується комісія. Прохання враховувати розмір комісії при оплаті
  • Післяплата у відділенні Нової пошти (100 грн передоплата). При виборі доставки Новою поштою

Способи доставки

  • Доставка кур'єром Нової пошти. Безкоштовно при вартості замовлення від 2 000 грн. Накладений платіж при кур'єрській доставці не передбачений. Детальні умови нижче
  • Нова Пошта. Безкоштовно при вартості замовлення від 1 500 грн.
  • Доставка "Укрпошта" (від 20 грн.). Безкоштовно при вартості замовлення від 500 грн.

Відправка товару здійснюється протягом 2-х робочих днів після отримання оплати або заявки на відправку післяплатою

НОВА ПОШТА (http://novaposhta.ua)

Після відправки на Ваш мобільний номер буде вислана СМС або повідомлення у Вайбер з номером транспортної накладної. За цим номером на сайті Нової пошти https://novaposhta.ua/tracking або у застосунку Нової пошти можна відстежити пересування посилки, вартість доставки і орієнтовну дату доставки.

Доставка займає від 1 до 3 днів.

При сумі замовлення понад 1500 грн доставка безкоштовна! Кур'єрська доставка Нової пошти безкоштовна при сумі замовлення 2000 грн! 

При оформленні замовлення з післяплатою необхідно внести передоплату у розмірі не менше 100 грн.

Оплачувати замовлення післяплатою, послуги транспортної компанії, плати за переказ грошей (20 грн + 2% від суми переказу) ви будете в відділенні компанії "Нова Пошта". Перед оплатою рекомендуємо оглянути товар на відповідність замовлення і збереження при транспортуванні. При виникненні проблем необхідно повідомити нам і скласти акт-претензію до транспортної компанії.

Зверніть увагу! При доставці до складу транспортної компанії, замовлення зберігається на складі не більше 5 календарних днів, після чого повертається назад! Отримати замовлення може тільки людина, зазначений в транспортній декларації як одержувач. При собі необхідно обов'язково мати посвідчення особи!

Для відправки Вашого замовлення день в день прохання оплатити і повідомити про оплату до 12-00

Увага! Відправки в суботу та неділю немає.

УКРПОШТА (http://ukrposhta.ua/)

Після відправки на Ваш мобільний номер буде вислана СМС або повідомлення у Вайбер з номером транспортної накладної. За цим номером на сайті Укрпошти https://track.ukrposhta.ua/tracking_UA.html можна відстежити пересування посилки.

Доставка "Укрпоштою" займає від 2 до 7 днів.

Замовлення з доставкою через Укрпошту приймаються за передоплатою. Вартість доставки посилки Ви будете оплачувати на своєму відділенні Укрпошти

При сумі замовлення понад 500 грн доставка безкоштовна!

Зверніть увагу! Замовлення зберігаються безкоштовно на відділенні протягом 5 днів, починаючи з 6-го дня стягується оплата 9 грн. за кожен день зберігання. Ці послуги оплачуєте ви!
Отримати замовлення може тільки людина, зазначений у повідомленні на посилку в якості одержувача. При собі необхідно обов'язково мати посвідчення особи!


Для відправки Вашого замовлення день в день прохання оплатити і повідомити про оплату до 12-00

Увага! Відправки в суботу та неділю немає.